ویزای دانشجویی آمریکا

ویزای دانشجویی آمریکا : تعداد زیادی از معتبرترین مراکز آموزشی علمی و دانشگاهی در داخل کشور آمریکا قرار دارند. در سال بیش از هفتصد هزار دانشجوء بین المللی از سراسر دنیا به کشور آمریکا میایند تا بتوانند تحصیلات عالیه را در این کشور به انجام برسانند.
بالا بودن کیفیت آموزشی و آزمایشگاهی و همچنین امکان اشتغال پس از اتمام دوره تحصیلی یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب کشور آمریکا به منظور ادامه تحصیل میباشد.

اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکا

به دلیل محدودیت ظرفیت مراکز تحصیلی برای دانشجویان بین المللی و یا رشته های پر طرفدار ، همه ساله تعداد زیادی از پرونده های دانشجویی موفق به اخذ پذیرش ازدانشگاه های آمریکا نمی گردند.

از مهمترین دلایل رد پرونده های دانشجویی، عدم آشنایی متقاضی با سیستم اخذ پذیرش از دانشگاه ، اشتباه در انتخاب دانشگاه محل تحصیل و عدم دقت در نحوه تکمیل مدارک و ارسال پرونده می باشد. بسیاری از مراکز آموزشی در آمریکا دارای نماینده برای جذب دانشجوی بین المللی هستند که این نمایندگان با تسلط به سیستم پذیرش دانشجوی بین المللی، خدمات متنوعی را به متقاضیان خود ارایه میدهند این خدمات میتوانند دارای تنوع بسیار زیادی باشند.

خدماتی مانند : دریافت پذیرش، دریافت خدمات اسکان ، دریافت فرم آی-20 ودریافت وقت سفارت به منظور ولاقات با سفیر کشور آمریکا میباشند.
مفتخریم که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی در کشور آمریکا همواره یار و همراه شما عزیزان باشیم.